IDEA

KIM
JESTEŚMY?

The Climate Lab powstało jako wynik naszego zainteresowania promocją dobrych praktyk klimatycznych
w technologii VR oraz troski o przyszłość naszą i naszej planety. To nie gotowa recepta na uratowanie świata, ale proces, w którym stajemy się świadomi i bardziej aktywni.

Nie interesuje nas CSR w klasycznym rozumieniu. Stawiamy mu wyzwanie, szukając działających, realnych rozwiązań dla biznesu.

NASZ
CEL:

Uczyć się neutralności klimatycznej. Od podstaw.

Jako ruch tworzony przez świadome biznesy i gotowych do działania ludzi, wspólnie chcemy poszerzać własną wiedzę o tym, co konkretnego możemy zrobić dla klimatu. By to osiągnąć, tworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń. Zapraszamy do niej wszystkich przedsiębiorców gotowych podjąć natychmiastowe działanie w interesie planety.

Nasza komitywa jest otwarta na wszelkie działalności gotowe stawać się neutralnymi dla klimatu i środowiska. The Climate Lab to pierwszy krok w stronę zmian – z ekologii na ekologizm.

CZYM SIĘ
ZAJMUJEMY?

Climate Lab to platforma dla edukacji klimatycznej – tworzymy aplikacje zbliżające użytkowników do tematu degradacji środowiska i zmian klimatu, a ponadto budujemy pomost między przedsiębiorstwami, ekspertami i aktywistami.

Są wśród nas producenci treści edukacyjnych – gier o tematyce ekologicznej stworzonych w przestrzeni VR i AR. Chcemy wykorzystywać dostępne i immersyjne platformy do promocji dobrych praktyk z zakresu recyklingu i ochrony zwierząt.

Zależy nam, by rozpowszechniać zebraną wiedzę. Dlatego tworząc przystępne i rozwijające treści, stawiamy na doświadczenie naszych rozmówców i szczere odpowiedzi. Dla każdego, w wielu dziedzinach i bez owijania w bawełnę.

Podczas nagrywania podcastu “Zrównoważeni” spotykamy się, rozmawiamy i wspólnie uczymy, by świadomie wdrażać niezbędne rozwiązania. Sięgamy po opinie ekspertów, know-how innych biznesów oraz studia przypadków, z których możemy wyciągać cenne lekcje. W końcu ziemia to nasza odpowiedzialność.

 

MYŚLIMY
PODOBNIE?

Dołącz do nas!
Wspólnie możemy więcej