PROJEKTY

EDUKACJA
W NOWEJ
RZECZYWISTOŚCI

Immersyjne media pozwalają nam dużo skuteczniej docierać z wiedzą do wybranych grup odbiorców. Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość na naszych oczach zmienia edukację, angażując i intrygując uczniów bardziej, niż cokolwiek innego. Wykorzystując tę technologię, chcemy, by nasze produkty inspirowały użytkowników do działania na rzecz ochrony klimatu.

TRASH
RAGE VR

Smog, nadprodukcja, degradacja środowiska – żadne z nas tego nie chce, a przecież każdego dnia świadomie przyczyniamy się do pogłębiania się tych problemów. Trash Rage to edukacyjna gra wirtualnej rzeczywistości, w której naszym zadaniem jest uratowanie zanieczyszczonej, postapokaliptycznej Ziemi poprzez zebranie i segregację wszystkich frakcji odpadów. W tym celu przyda się nam futurystyczny egzoszkielet, przy pomocy którego pokonamy złe, zaśmiecające planetę roboty.

PLANET
STORIES AR

Planet Stories AR to mobilna gra łącząca rozrywkę z walorami edukacyjnymi. Nasza aplikacja rozszerzonej rzeczywistości jest kontynuacją historii przedstawionej w uznanej grze Trash Rage VR. W odróżnieniu od pierwszej części rozdział drugi skupia się jednak na kwestii zanieczyszczenia oceanów, które jako gracze musimy ograniczyć.

THE CLIMATE
LAB VR

Edukacja klimatyczna na najwyższym poziomie to konieczność przedstawienia całego obrazu światowych mechanizmów. Od przemysłu, przez ekonomię, po energetykę i działania aktywistyczne. The Climate Lab pozwala każdemu wcielić się w naukowca, który może ocalić świat, decydując o tym, w jaki sposób rozwija się ludzkość. To unikatowe i intrygujące doświadczenie, które zmieni sposób, w jaki rozumiesz ochronę naszej planety.