PROJEKTY

EDUKACJA
W NOWEJ
RZECZYWISTOŚCI

Immersyjne media pozwalają nam dużo skuteczniej docierać z wiedzą do wybranych grup odbiorców. Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość na naszych oczach zmienia edukację, angażując i intrygując uczniów bardziej, niż cokolwiek innego. Wykorzystując tę technologię, chcemy, by nasze produkty inspirowały użytkowników do działania na rzecz ochrony klimatu.

TRASH
RAGE VR

Smog, nadprodukcja, degradacja środowiska – żadne z nas tego nie chce, a przecież każdego dnia świadomie przyczyniamy się do pogłębiania się tych problemów. Trash Rage to edukacyjna gra wirtualnej rzeczywistości, w której naszym zadaniem jest uratowanie zanieczyszczonej, postapokaliptycznej Ziemi poprzez zebranie i segregację wszystkich frakcji odpadów. W tym celu przyda się nam futurystyczny egzoszkielet, przy pomocy którego pokonamy złe, zaśmiecające planetę roboty.

PLANET
STORIES AR

Planet Stories AR to mobilna gra łącząca rozrywkę z walorami edukacyjnymi. Nasza aplikacja rozszerzonej rzeczywistości jest kontynuacją historii przedstawionej w uznanej grze Trash Rage VR. W odróżnieniu od pierwszej części rozdział drugi skupia się jednak na kwestii zanieczyszczenia oceanów, które jako gracze musimy ograniczyć.

Heat
Bash VR

Heat Bash to wciągająca gra w wirtualnej rzeczywistości, ściśle związana z tematyką globalnego ocieplenia i budująca świadomość o wpływie człowieka na zmiany klimatu. Świat pełen chciwości oraz chęci degradacji środowiska w imię zysku staje się cyrkiem w naszej grze, rządzonym przez błazeńskich biznesmenów. Pasjonuje ich konsumpcja paliw kopalnych i wytwarzanie energii kosztem produkcji CO2. Gracz wciela się w postać, która przypadkowo trafia do tej cyrkowej elektrowni zasilanej paliwami kopalnymi i musi za pomocą młotka zatykać rury, z których wydostaje się niebezpieczny dwutlenek węgla.